تحویل کالا:
تحویل کالاهای ارسال شده از طرف حامی بانو برای شهر های غیر از تهران توسط شرکت های همکار مجموعه نظیر پست انجام می شود که بسته به فاصله شهر و روش ارسال شرکت ها ممکن است چند روز به طول انجامد.

لازم به ذکر است که امکان پرداخت وجه در محل برای شهر های خارج از تهران امکان پذیر نمی باشد.

تحویل کالای حامی بانو برای شهر تهران عمدتا توسط پیک حامی بانو انجام میگیرد که امکان پرداخت وجه در محل تحویل را نیز فراهم می کند.

حامی بانو قبل از ارسال کالا با خریدار هماهنگی لازم را انجام می دهد.

هزینه حمل کالا در شهر تهران برای سفارشات زیر ۲۰۰،۰۰۰ تومان مبلغ ۱۰،۰۰۰ تومان و برای سفارشات بالاتر از ۲۰۰،۰۰۰ تومان رایگان است.

ملاحظات لازم هنگام تحویل کالا:
مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود)

چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و موضوع را بلافاصله به فروشگاه اطلاع نماید.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

طبق قوانین فروشگاه، در سفارش هایی که پرداخت آنها در محل مشخص گردیده است، قبل از تحویل کالا، ابتدا لازمست که وجه فاکتور تسویه و سپس کالا تحویل گردد. پس از تسویه وجه فاکتور، مشتری در حضور نماینده فروشگاه فرصت خواهد داشت تا کالای خود را از نظر سلامت ظاهری بررسی و سپس رسید تحویل ظاهری کالا را امضاء نماید.

شرایط پذیرش بازگشت کالا:
کلیه کالاهای مشمول بازگشت قابل برگشت به حامی بانو هستند در صورتی که تا حد اکثر ۷روز پس از تحویل کالا پیام بازگشت کالا را از طریق تماس تلفنی و یا ایمیل به حامی بانو ارسال شود.

طرح بازگشت کالا مشمول کالا هایی می شوند که:

کالای دریافتی با کالای خریداری شده و یا معرفی شده از طرف فروشنده از لحاظ مشخصات مغایرت داشته باشد.
کالای دریافتی معیوب، ناقص، جعلی و یا آسیب دیده باشد.
کالا جزو کالاهای غیر قابل برگشت حامی بانو نباشد.
کالا در هنگام بازگشت سالم و دست نخورده باشد و در همان بسته بندی ارسالی بازگشت شود.
کالا در هنگام بازگشت باید شامل کلیه لوازم، ملزومات، قطعات و هدایای همراه (در صورت وجود) باشد.

مراحل بازگشت کالا:

ارسال پیام بازگشت کالا به حامی بانو.
ارسال رایگان کالا به حامی بانو.
دریافت کالای تعویض شده و یا وجه کالا از حامی بانو.

کالاهای غیرقابل بازگشت:

انواع خوراکی ها اعم از غذاهای سرد و پختنی، فینگر فودها، سبزی های تازه،خشک ویا سرخ شده، بادنجان و پیاز سرخ شده و… .
شیرینی ها و کیک ها اعم از خشک و تر، نقل، سوهان، شکلات و… .
انواع دسر های ایرانی و خارجی اعم از شله زرد، حلوا و پودینگ و تیرامیسو و… .
شربت ها و عرقیجات.
و هر خوراکی و خوردنی دیگر.
لوازم بهداشتی شخصی مانند انواع لباس های زیر و انواع عطر و اسپری های خوشبو کننده بدن .
پیرسینگ و زیورآلاتی نظیر گوشواره .
محصولاتی که به سفارش مشتری و با ویژگی خاص تولید شده اند همانند لباس ها، دست سازه های سفارشی و محصولات چاپ شده به انحصار مشتری